MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 9255095
*
nr 925 5095
Serveringsvagn
Teak, stämplad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 20:25:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/11 12:19:26
1
500 kr
16/11 18:26:45
2
350 kr
16/11 18:26:45
1
400 kr (Budbetjänt)
16/11 18:28:01
2
450 kr
16/11 18:28:01
1
500 kr (Budbetjänt)
16/11 19:29:14
2
600 kr
17/11 17:40:03
3
700 kr
17/11 17:59:23
3
800 kr
17/11 20:12:30
4
1.000 kr
17/11 20:13:53
5
1.000 kr
17/11 20:13:53
4
1.000 kr (Budbetjänt)
17/11 20:14:23
5
1.100 kr
17/11 20:14:56
3
1.200 kr
17/11 20:15:44
4
1.300 kr
17/11 20:19:46
3
1.400 kr
17/11 20:20:26
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn serveringsvagn stämplad teak teakmöbler tevagn trä
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:08
-
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:29
-
4287 Bord
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:58
-
4038 Etagebord
sent 1800-tal, mahogny, på trissor. Bredd: 49 cm, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:31
-
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:05
-
4250 Klaffbord
längd: 14+ 2x27, djup: 65 cm, höjd: 73 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:07
*
Serveringsvagn
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5095
Serveringsvagn
Teak, stämplad
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/11 12:19:26 | 1 | 500 kr |
16/11 18:26:45 | 2 | 350 kr |
16/11 18:26:45 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
16/11 18:28:01 | 2 | 450 kr |
16/11 18:28:01 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
16/11 19:29:14 | 2 | 600 kr |
17/11 17:40:03 | 3 | 700 kr |
17/11 17:59:23 | 3 | 800 kr |
17/11 20:12:30 | 4 | 1.000 kr |
17/11 20:13:53 | 5 | 1.000 kr |
17/11 20:13:53 | 4 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
17/11 20:14:23 | 5 | 1.100 kr |
17/11 20:14:56 | 3 | 1.200 kr |
17/11 20:15:44 | 4 | 1.300 kr |
17/11 20:19:46 | 3 | 1.400 kr |
17/11 20:20:26 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn serveringsvagn stämplad teak teakmöbler tevagn trä
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:08 -
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:29 -
4287 Bord
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:58
-
4038 Etagebord
sent 1800-tal, mahogny, på trissor. Bredd: 49 cm, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:31 -
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:05 -
4250 Klaffbord
längd: 14+ 2x27, djup: 65 cm, höjd: 73 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:07